Schronisko dla zwierząt w Łęczycy przy ul. Staromiejskiej prowadzi Jednostka Budżetowa "Zieleń Miejska" z siedzibą w Łęczycy

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Adopcje Edora i Kobry

Autor: admin dnia 16-10-2019 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Z radością informujemy, że ludzie o wrażliwych sercach ofiarowali nowy dom dla naszych podopiecznych – szczeniaczka Edora oraz suni Kobry. Dziękujemy za adopcję psiaków oraz prosimy o kolejne.

Karma od RADIA WAWA

Autor: admin dnia 16-10-2019 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Radio WAWA było organizatorem konkurs dla „Najfajniejszego Psa w Polsce”. Zwycięzcą konkursu został pies MAKS, którego właścicielką jest Pani Magdalena . Nagrodami w konkursie było specjalne legowisko i psie SPA dla zwycięzcy oraz 500 kg karmy dla schroniska wskazanego przez właścicielkę MAKSA. Pani Magdalena wybrała Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy.

Ekipa Radia WAWA dostarczyła karmę do łęczyckiego schroniska. Obecna była również Pani Magdalena wraz ze zwycięzcą konkursu psem MAKSEM.

Serdecznie gratulujemy laureatowi konkursu na „Najfajniejszego Psa w Polsce” – MAKSOWI, a przede wszystkim Pani Magdalenie,  dzięki której podopieczni Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy także okazali się wygranymi w tym konkursie i otrzymali solidny zapas karmy. Dziękujemy.

Informacja

Schronisko czynne jest od godz. 08:00 do 16:00 od poniedziałku do soboty. W niedzielę i święta od 09:00 do 14:00

  • Archiwa