Schronisko dla zwierząt w Łęczycy przy ul. Staromiejskiej prowadzi Jednostka Budżetowa "Zieleń Miejska" z siedzibą w Łęczycy

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Dzień Dziecka 2014 – zmiany!

Autor: admin dnia 28-05-2014 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Informujemy, iż ze względów organizacyjnych doszło do zmian w godzinach konkursu rysunkowego dla dzieci.

Za utrudnienia przepraszamy!

plakatZM

Adopcja

Autor: admin dnia 27-05-2014 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Z radością pragniemy poinformować o adopcji naszej podopiecznej. Bida znalazła nowy dom. Mamy nadzieję, że szybko odnajdzie się w nowym otoczeniu, a swojemu Właścicielowi odwdzięczy się w niedalekiej przyszłości dozgonną miłością i przyjaźnią.

Bida

Dzień Dziecka 2014

Autor: admin dnia 26-05-2014 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Z okazji Dnia Dziecka, Jednostka Budżetowa „Zieleń Miejska” oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Obrony Praw Zwierząt „Podaj łapę” serdecznie zapraszają wszystkie dzieci do udziału w konkursie rysunkowym pt.: „Marzenia psiaków z łęczyckiego schroniska”. Konkurs odbędzie się w dniu 1-go czerwca br. w godzinach 10:00 – 11:30 na Pl. T. Kościuszki. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród o 12:00. Do zdobycia atrakcyjne nagrody!

Ponadto, pragniemy także poinformować o darmowych poradach, których będzie udzielać lekarz weterynarii w godzinach 10:00 – 12:00.

 

Serdecznie zapraszamy!

Adopcja!

Autor: admin dnia 26-05-2014 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Z radością pragniemy poinformować o adopcji naszej podopiecznej. Pusia znalazła nowy dom. Mamy nadzieję, że szybko odnajdzie się w nowym otoczeniu, a swojemu Właścicielowi odwdzięczy się w niedalekiej przyszłości dozgonną miłością i przyjaźnią.

Pusia

Informacja

Schronisko czynne jest od godz. 08:00 do 16:00 od poniedziałku do soboty. W niedzielę i święta od 09:00 do 14:00

  • Archiwa