Schronisko dla zwierząt w Łęczycy przy ul. Staromiejskiej prowadzi Jednostka Budżetowa "Zieleń Miejska" z siedzibą w Łęczycy

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Adopcja

Autor: admin dnia 31-03-2014 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Pragniemy poinformować o adopcji naszej podopiecznej. Suzi II znalazła nowy dom. Mamy nadzieję, że szybko odnajdzie się w nowym otoczeniu, a swojemu Właścicielowi odwdzięczy się w niedalekiej przyszłości dozgonną miłością i przyjaźnią.

Suzi II

UWAGA! Zaginął pies!

Autor: admin dnia 27-03-2014 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


W nocy z 18 na 19 marca w okolicach ŚLIWNA uciekła suczka w typie rasy Alaskan Malamute (podobna do Husky/wilka).
Ma niecałe 2 lata i reaguje na imię LILKA, jest biało szara z czarnym paskiem na grzbiecie (od głowy do ogona), ma brązowe oczy i puszysty ogon z czarną końcówką. Nie miała na sobie obroży.
Suczka jest zaszczepiona, niegroźna i lubi się bawić.
Jeżeli ktoś znalazł psa lub go widział proszony jest o kontakt 506-177-628.
Właściciele bardzo za nią tęsknią. Dla uczciwego znalazcy NAGRODA!!!

Lilka 2 Lilka 3 Lilka

Adopcja

Autor: admin dnia 18-03-2014 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Pragniemy poinformować o adopcji naszego podopiecznego. Figiel znalazł nowy dom. Mamy nadzieję, że szybko odnajdzie się w nowym otoczeniu, a swojemu Właścicielowi odwdzięczy się w niedalekiej przyszłości dozgonną miłością i przyjaźnią.

Figiel

Adopcja

Autor: admin dnia 18-03-2014 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Z radością pragniemy poinformować o adopcji naszego Podopiecznego. Aron znalazł Właściciela. Mamy nadzieję, że szybko odnajdzie się w nowym otoczeniu, a w przyszłości odwdzięczy się Właścicielowi dozgonną przyjaźnią i miłością za okazane serce.

Aron

Podziękowania dla SOSW w Stemplewie

Autor: admin dnia 18-03-2014 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Jednostka Budżetowa „Zieleń Miejska” oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy, pragną serdecznie złożyć podziękowania dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Juliana Tuwima w Stemplewie za otrzymane dary na rzecz Schroniska, które zebrane zostały przez podopiecznych Placówki.

Zaoferowana pomoc jest dla nas bezcenna. Dzięki otrzymanym darom, Podopieczni Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt będą mieć zapewniony posiłek w okresie wiosennym. Jeszcze raz dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji celów akcji. Liczymy na dalsze lata owocnej współpracy!

Adopcje

Autor: admin dnia 14-03-2014 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Z radością pragniemy poinformować o adopcjach 2 naszych Podopiecznych. Buc i Laki znaleźli nowe domy. Mamy nadzieję, że szybko odnajdą się w nowej rzeczywistości i odwdzięczą się w przyszłości swoim nowym Właścicielom dozgonną przyjaźnią i wiernością.

Buc Laki

Informacja

Schronisko czynne jest od godz. 08:00 do 16:00 od poniedziałku do soboty. W niedzielę i święta od 09:00 do 14:00

  • Archiwa