Schronisko dla zwierząt w Łęczycy przy ul. Staromiejskiej prowadzi Jednostka Budżetowa "Zieleń Miejska" z siedzibą w Łęczycy

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Uwaga! Zaginął pies!

Autor: admin dnia 27-02-2014 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


W dniu 22.02.14 w godzinach przedpołudniowych zaginęła na terenie Grotnik suczka Kaja (długowłosy owczarek niemiecki).
Cechy charakterystyczne:
- bardzo puchaty ogon
- może kuleć na tylne łapki
Jeżeli ktokolwiek ma jakieś informacje na temat psa proszony jest o kontakt z Właścicielką pod numerem telefonu: 601-924-667.

Inbox

Nowa mieszkanka Schroniska

Autor: admin dnia 26-02-2014 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Do naszego Schroniska trafiła Gerda. Suczka jest spokojna, ma ok. 2 lata.

Gerda

Adopcja

Autor: admin dnia 20-02-2014 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Z radością pragniemy poinformować o adopcji naszego Podopiecznego. Mruk znalazł nowy dom. Mamy nadzieję, że szybko odnajdzie się w nowym otoczeniu i w przyszłości odwdzięczy się wiernością i przyjaźnią na całe życie za okazane serce.

Mruk

Adopcja

Autor: admin dnia 17-02-2014 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Z radością pragniemy poinformować o adopcji naszej Podopiecznej. Helcia znalazła nowy domy. Mamy nadzieję, że szybko odnajdzie się w nowym otoczeniu i w przyszłości odwdzięczy się wiernością i przyjaźnią na całe życie za okazane serce.

Helcia

UWAGA! Zaginął pies!

Autor: admin dnia 14-02-2014 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


W dniu 07.02.2014 r. na terenie powiatu poddębickiego zaginął pies (mieszaniec labradora i amstafa). W razie posiadania  informacji, Właścicielka pieska prosi o kontakt pod numerem telefonu 794-017-566 lub 691-417-647.

2013_02_

Podziękowania dla Stowarzyszenia „Podaj łapę”

Autor: admin dnia 12-02-2014 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Jednostka Budżetowa „Zieleń Miejska” oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy pragną serdecznie podziękować Stowarzyszeniu na Rzecz Obrony Praw Zwierząt w Łęczycy „Podaj łapę” za nieodpłatnie ofiarowane 2 palety płytek, które zostaną wykorzystane do remontu szpitalika w Schronisku.

Zaoferowana pomoc jest dla nas bezcenna. Dzięki otrzymanym darom, Podopieczni Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt  w Łęczycy będą mieć zapewnioną należytą hospitalizację w szpitaliku Schroniska. Cieszymy się, że są ludzie, którym nie jest obojętny los bezpańskich zwierząt. Być może dzięki Państwu w przyszłości będziemy mogli obserwować zadowolenie naszych czworonogów, za co już teraz serdecznie dziękujemy!

Jeszcze raz dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji celów akcji. Życzymy sukcesów w podejmowanych czynnościach!

Podziękowania dla Liceum Ogólnokształcącego w Ozorkowie

Autor: admin dnia 07-02-2014 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Jednostka Budżetowa „Zieleń Miejska” oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy, pragną serdecznie złożyć podziękowania dla Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Ozorkowie za otrzymane dary na rzecz Schroniska, które zebrane zostały przez podopiecznych Placówki.

Zaoferowana pomoc jest dla nas bezcenna. Dzięki otrzymanym darom, Podopieczni Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt będą mieć zapewniony posiłek w okresie zimowym. Jeszcze raz dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji celów akcji. Liczymy na dalsze lata owocnej współpracy!

Informacja

Schronisko czynne jest od godz. 08:00 do 16:00 od poniedziałku do soboty. W niedzielę i święta od 09:00 do 14:00

  • Archiwa