Schronisko dla zwierząt w Łęczycy przy ul. Staromiejskiej prowadzi Jednostka Budżetowa "Zieleń Miejska" z siedzibą w Łęczycy

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Uwaga! Ważna informacja!

Autor: admin dnia 20-09-2013 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Poniżej przedstawiamy treść maila przesłanego z Urzędu Gminy Ozorków informującą o znalezieniu dwóch owczarków niemieckich:

„Gdyby ktoś szukał dwóch zadbanych owczarków niemieckich (nie wiem czy suka czy pies), mają obroże i znajdują się w m. Konary na wysokości posesji 3. Psy zostaną zgłoszone do schroniska w Wojtyszkach, ponieważ są na terenie gminy Ozorków, zagryzły krowę i napadają na inne zwierzęta, stanowią zagrożenie. W przypadku gdy ich ktoś będzie szukał proszę o kontakt z Urzędem Gminy albo ze schroniskiem.”

Nowy mieszkaniec Schroniska

Autor: admin dnia 17-09-2013 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Do naszego Schroniska trafił nowy mieszkaniec. Leo ma ok. 3 lat i jest spokojnym psem. Leo

Adopcja

Autor: admin dnia 12-09-2013 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Chcielibyśmy poinformować o nowym domu jednego z naszych Podopiecznych. Lak Mały znalazł nowego Właściciela. Mamy nadzieję, że szybko się zadomowi w nowym miejscu, a w przyszłości odwdzięczy się Właścicielowi za okazane serce.

Lak Mały

Zbiórka żywności i rzeczy dla podopiecznych schroniska

Autor: admin dnia 10-09-2013 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Jednostka Budżetowa „Zieleń Miejska” oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy zapraszają wszystkich zainteresowanych do wparcia zwierząt z łęczyckiego Schroniska – szczegóły akcji w plakacie poniżej.

 

plakat

Podziękowania dla firmy De Heus

Autor: admin dnia 05-09-2013 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Jednostka Budżetowa „Zieleń Miejska” oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy pragną serdecznie podziękować za otrzymaną karmę w ilości 100 kg na rzecz Schroniska, które przekazane zostały bezpłatnie przez firmę De Heus Sp. z o.o.

Zaoferowana przez Państwa pomoc jest dla nas bezcenna. Dzięki otrzymanym darom, Podopieczni Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt będą mieć zapewniony posiłek w okresie jesienno-zimowym. Cieszymy się, że są ludzie w naszym mieście, którym nie jest obojętny los bezpańskich zwierząt. Być może dzięki Państwu
w przyszłości będziemy mogli obserwować zadowolenie naszych czworonogów, za co już teraz serdecznie dziękujemy!

Jeszcze raz dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji celów akcji.

Adopcje

Autor: admin dnia 02-09-2013 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Chcielibyśmy poinformować o adopcjach naszych Podopiecznych. Miła i Wiki znalazły nowe domy. Mamy nadzieję, że obdarzą one zaufaniem swoich nowych Właścicieli, którzy zapewnią im godne warunki egzystencji.Jogi, Wiki, Wiwa, Tora Mila

Informacja

Schronisko czynne jest od godz. 08:00 do 16:00 od poniedziałku do soboty. W niedzielę i święta od 09:00 do 14:00

  • Archiwa