Schronisko dla zwierząt w Łęczycy przy ul. Staromiejskiej prowadzi Jednostka Budżetowa "Zieleń Miejska" z siedzibą w Łęczycy

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Nowi Mieszkańcy Schroniska

Autor: admin dnia 25-03-2013 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Do naszego Schroniska trafiły 3 suczki. Maka i Paka mają ok. 2 miesięcy, natomiast Miła ma 3 lata.

Adopcja

Autor: admin dnia 18-03-2013 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Z radością pragniemy poinformować o adopcji jednej z naszych Podopiecznych. Kropka (2 lata) znalazła nowego Właściciela. Wierzymy, że Kropka szybko odnajdzie się w nowym otoczeniu i będzie kompanem dla swojego Właściciela przez długie lata.

Nowi Mieszkańcy Schroniska

Autor: admin dnia 18-03-2013 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Do naszego Schroniska trafiło 7 szczeniąt. Juna, Jota, Joko, Drago, Loko, Czoko i Diego mają 2 miesiące i są pełnymi energii szczeniakami.

Podziękowanie za dary dla Stowarzyszenia „Mamy Wielkie Serca”

Autor: admin dnia 01-03-2013 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia „Mamy Wielkie Serca” możliwe jest dbanie o podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy.

Schronisko jest domem dla wielu zwierząt. Jednak, aby zapewnić odpowiednie warunki bezdomnym psom, potrzebni są ludzie dobrej woli. Dzięki Państwa pomocy możemy utrzymać godne warunki dla naszych podopiecznych.

Chcielibyśmy za to serdecznie podziękować. Pomoc, którą Państwo nam zaoferowali jest bezcenna. Dzięki karmie dla zwierząt, którą nieodpłatnie otrzymaliśmy od Państwa, psy w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy będą miały zapewniony posiłek w okresie zimowo-wiosennym. Cieszymy się, że są jeszcze ludzie, którym nie jest obojętny los bezpańskich zwierząt. Dzięki Państwu, karma zostanie wykorzystana w naszym Schronisku. Być może dzięki Państwu w przyszłości będziemy mogli obserwować zadowolenie naszych Podopiecznych, za co już teraz serdecznie dziękujemy!

Informacja

Schronisko czynne jest od godz. 08:00 do 16:00 od poniedziałku do soboty. W niedzielę i święta od 09:00 do 14:00

  • Archiwa