Schronisko dla zwierząt w Łęczycy przy ul. Staromiejskiej prowadzi Jednostka Budżetowa "Zieleń Miejska" z siedzibą w Łęczycy

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Adopcje

Autor: admin dnia 27-12-2012 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Z radością pragniemy poinformować o adopcji szczeniaków Wiki i Gufi. Mamy nadzieję, że szczeniaki szybko odnajdą się w nowym otoczeniu i sprawią wiele radości swoim Właścicielom.

Adopcja

Autor: admin dnia 19-12-2012 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Z radością pragniemy poinformować o adopcji naszego Podopiecznego. Bafi (3 lata) znalazł nowego Właściciela. Mamy nadzieję, że oboje szybko się zaprzyjaźnią, a piesek odwdzięczy się dozgonną miłością.

Podziękowania dla firmy Butcher’s Pet Care

Autor: admin dnia 06-12-2012 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Jednostka Budżetowa „Zieleń Miejska” oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy pragną serdecznie podziękować za nieodpłatnie otrzymaną karmę dla psów
w ilości 700 kg, która została podarowana przez firmę Butcher’s Pet Care z Warszawy dla naszego Schroniska.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za oferowaną pomoc, jaką otrzymaliśmy
od Państwa. Zaoferowana pomoc jest dla nas bezcenna. Dzięki karmie dla zwierząt, którą nieodpłatnie otrzymaliśmy od Państwa, Podopieczni Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy, będą mieć zapewniony posiłek w okresie zimowym.

Cieszymy się, że są ludzie, którym nie jest obojętny los bezpańskich zwierząt. Być może dzięki Państwu, w przyszłości będziemy mogli obserwować zadowolenie naszych czworonogów, za co już teraz serdecznie dziękujemy!

 

Informacja

Schronisko czynne jest od godz. 08:00 do 16:00 od poniedziałku do soboty. W niedzielę i święta od 09:00 do 14:00

  • Archiwa