Schronisko dla zwierząt w Łęczycy przy ul. Staromiejskiej prowadzi Jednostka Budżetowa "Zieleń Miejska" z siedzibą w Łęczycy

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Adopcje

Autor: admin dnia 27-11-2012 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Pragniemy poinformować, iż w dniu 27.11.2012 r. nowe domy znalazło 2 naszych Podopiecznych. Neron i Mika posiadają od dziś nowych Właścicieli. Mamy nadzieję, że szybko odnajdą się w nowym otoczeniu i odwdzięczą się miłością  za ciepły dom swoim Właścicielom.

Nowi mieszkańcy Schroniska

Autor: admin dnia 22-11-2012 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Do naszego Schroniska trafiła dwójka czworonogów. Lolek (II) i Lisia mają ok. 3 lat. Są spokojnymi i przyjaznymi psami.

Adopcja

Autor: admin dnia 20-11-2012 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Pragniemy serdecznie poinformować o adopcji jednego ze szczeniaków. Gacek (bury) znalazł nową Właścicielkę. Wierzymy, że psiak szybko odnajdzie się w nowym otoczeniu.

Podziękowanie dla I LO im. gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie

Autor: admin dnia 19-11-2012 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Jednostka Budżetowa „Zieleń Miejska” oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy, pragną serdecznie podziękować uczniom i ich opiekunom z I LO im. gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie za otrzymaną karmę oraz wyposażenie dla psów.

Chcielibyśmy gorąco podziękować za pomoc, jaką od Państwa otrzymaliśmy.  Zaoferowana pomoc jest dla nas bezcenna. Dzięki karmie dla zwierząt, którą nieodpłatnie otrzymaliśmy od Państwa, Podopieczni Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy, będą mieć zapewniony posiłek w okresie jesienno-zimowym.

Być może dzięki Państwu, w przyszłości będziemy mogli obserwować zadowolenie naszych czworonogów, za co już serdecznie dziękujemy!

Adopcja

Autor: admin dnia 19-11-2012 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Pragniemy z radością poinformować o adopcji jednej z naszych najmłodszych Podopiecznych. Jogi (biała w łatki) znalazła nową właścicielkę, a mamy nadzieję, że szczeniak będzie rozwijać się prawidłowo.

Nowi mieszkańcy

Autor: admin dnia 16-11-2012 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Do naszego Schroniska trafiły dwa psy. Jang i Chamson mają ok. 2 lat.

Adopcja

Autor: admin dnia 09-11-2012 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Z radością pragniemy poinformować o adopcji Hery II. Mamy nadzieję, że szybko zaprzyjaźni się z nowym Właścicielem i będzie jego wiernym kompanem.

Podziękowania dla Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej

Autor: admin dnia 09-11-2012 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Jednostka Budżetowa „Zieleń Miejska” oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy, pragną serdecznie podziękować Zespołowi Szkół im. Jadwigi Grodzkiej za otrzymane dary na rzecz Schroniska, które zebrane zostały przez uczniów podczas II edycji Akcji „Do serca przytul psa”. Łącznie dzięki przeprowadzonej akcji otrzymaliśmy 367,85 kg pożywienia, 1 koc oraz 7 misek

Zaoferowana pomoc jest dla nas bezcenna. Dzięki otrzymanym darom, Podopieczni Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, będą mieć zapewniony posiłek w okresie jesienno-zimowym.

Jeszcze raz dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji celów akcji. Liczymy
na dalsze lata owocnej współpracy.

Podziękowania dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy

Autor: admin dnia 09-11-2012 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Dzięki zbiórce przeprowadzonej w placówce Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łęczycy, nieodpłatnie otrzymaliśmy karmę dla psów w ilości 8 worków, dzięki czemu jest możliwe dbanie o Podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy. Schronisko jest domem dla wielu zwierząt. Jednak, aby zapewnić odpowiednie warunku bezdomnym psom, potrzebni są ludzie dobrej woli. Dzięki Państwa pomocy, możemy utrzymać godne warunki dla naszych Podopiecznych. Cieszymy się, że są w naszym mieście ludzie dobrej woli, którym nie jest obojętny los bezpańskich zwierząt.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Nowi mieszkańcy Schroniska

Autor: admin dnia 06-11-2012 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Do naszego Schroniska trafiły psy: Argo (2 lata), Murzynek (8 lat), Czarny (1,5 roku), Mela (3 lata), Czika (2,5 roku), Laka II (1,5 roku), 8-miesięczna Bajka, 1,5 – miesięczne szczeniaki: Fred, Gacek, Gufi, Suzi oraz 1-miesięczne szczeniaki: Jogi, Wiki, Wiwa i Tora.

Informacja

Schronisko czynne jest od godz. 08:00 do 16:00 od poniedziałku do soboty. W niedzielę i święta od 09:00 do 14:00

  • Archiwa