Schronisko dla zwierząt w Łęczycy przy ul. Staromiejskiej prowadzi Jednostka Budżetowa "Zieleń Miejska" z siedzibą w Łęczycy

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Adopcje 2021

Autor: admin dnia 16-03-2021 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


W 2021 roku do adopcji trafiło pięć psiaków z naszego schroniska. Bardzo się z tego faktu cieszymy, a najbardziej z tego,że nowy dom znalazł Gutek psiak dziesięcioletni, który rezydował u nas od 2012 roku. Zachęcamy serdecznie do adopcji starszych psów, które większość swojego życia spędzają w schronisku i cały czas czekają na swoje miejsce w domach i sercach nowych właścicieli.

Zima

Autor: admin dnia 16-02-2021 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Tegoroczna zima daję się także odczuć pisakom przebywającym na schronisku.

Dlatego prosimy o podarowanie im niepotrzebnych: kołder, pościeli, ręczników. Będziemy również wdzięczni za suchą karmę, jedzenie w puszkach, makaron. Z góry serdecznie dziękujemy.

Nowi podopieczni

Autor: admin dnia 16-02-2021 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Na schronisku obecnie przebywaj siedem uroczych szczeniaków – jeden piesek i sześć suczek – czekających na adopcję. Psiaki mają około trzech miesięcy i z niecierpliwością czekają na ludzi o wrażliwych sercach, którzy chcieliby zaofiarować im nowy dom.

Przypominamy, że wśród naszych podopiecznych są także „psi seniorzy”, psiaki które w tej chwili mają powyżej 10 lat. One także liczą na to, że schyłek swojego życia spędzą  godnie z kochającymi ich ludźmi.

Serdecznie zapraszamy do adopcji.

Przypominamy, że schronisko jest czynne codziennie:

od poniedziałku do soboty w godz 7 – 15, w niedzielę i święta od 9 – 14.

Numer kontaktowy na schronisko: 506-283- 727.

Adopcje

Autor: admin dnia 21-02-2020 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Z radością pragniemy poinformować, że  Misiek i Bola znalazły nowy dom. Cieszy to, że psiaki krótko przebywały w schronisku. Gorąco pragniemy zachęcić do adopcji starszych piesków, które przebywają w naszym schronisku niekiedy od kilku lat i na pewno byłyby niezmierne wdzięczne, aby ostatnie lata swojego życia spędzić w kochającym domu.

Nowe psiaki

Autor: admin dnia 10-02-2020 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


W naszym schronisku pojawili się nowi podopieczni: Misiek, 2 lata w typie owczarka niemieckiego krótkowłosego, 2 letni oraz 8 szczeniąt rasy mieszanej: Rekuś, Hair, Asan, Bambo, Miluś, Szira, Nora i Kuki.

Wszystkie psiaki po 2 tygodniowej kwarantannie czekają na adopcję, do której serdecznie zapraszamy.

APEL na powitanie Nowego Roku

Autor: admin dnia 31-12-2019 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Wielkimi krokami zbliża się powitanie Nowego 2020 Roku. Mając na uwadze wszystkie psiaki na terenie naszego miasta zwracamy się z gorącym apelem, aby powstrzymać się w ten szczególny dzień od używania fajerwerków i petard, gdyż dla naszych czworonożnych przyjaciół jest to przeżycie traumatyczne. Miejmy więc na uwadze nie tylko własne przyjemności, ale pamiętajmy również o innych, którzy głosu nie mają.

Adopcje

Autor: admin dnia 31-12-2019 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Borys, Sara, Misiek, Czaka, Belmondo, Pinda, Kropka, Beniu znajdują się wśród szczęśliwców, dla których znalazły się rodziny. Serdeczne podziękowania za dobre serce.

Apel

Autor: admin dnia 06-11-2019 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Zwracamy się z prośbą do ludzi, którym nie obcy jest los psiaków z naszego schroniska, o zbiórkę karmy dla naszych podopiecznych, a także koców i kołder. Zebrane rzeczy prosimy dostarczać do łęczyckiego schroniska znajdującego się przy ul. Staromiejskie. Otrzymane dary pozwolą naszym pieskom i szczeniakom lepiej przetrwać nadchodzącą zimę.

Nowy dom

Autor: admin dnia 06-11-2019 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Nowy dom znalazły kolejne psiaki z naszego schroniska: Sunia, Miła oraz szczeniaczek Lord. Cieszymy się bardzo z faktu, że w tym roku zostało adoptowanych łącznie 52 podopiecznych. Czekamy na nowe adopcje. Nie kupujmy – adoptujmy. Psiaki z utęsknieniem czekają na nowy dom.

Adopcje Edora i Kobry

Autor: admin dnia 16-10-2019 w kategorii Aktualności, Brak komentarzy


Z radością informujemy, że ludzie o wrażliwych sercach ofiarowali nowy dom dla naszych podopiecznych – szczeniaczka Edora oraz suni Kobry. Dziękujemy za adopcję psiaków oraz prosimy o kolejne.

Informacja

Schronisko czynne jest od godz. 08:00 do 16:00 od poniedziałku do soboty. W niedzielę i święta od 09:00 do 14:00

  • Archiwa